آخرین وضعیت جسمانی (محمد کاسبی)

آخرین وضعیت جسمانی (محمد کاسبی)

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - محمد کاسبی، هنرمند پیشکسوت کشورمان که حدود دو سال است درگیر درمان عارضه شدید قلبی است، این روزها حالش رو به بهبود است و به گفته دخترش خداراشکر وضعیت قلبش به ثبات بیشتری رسیده است. ...

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از برترین ها - ایسنا: محمد کاسبی، هنرمند پیشکسوت کشورمان که حدود دو سال است درگیر درمان عارضه شدید قلبی است، این روزها حالش رو به بهبود است و به گفته دخترش خداراشکر وضعیت قلبش به ثبات بیشتری رسیده است.

خبرنگار ما در آستانه سال جدید جویای احوالات محمد کاسبی، بازیگر و کارگردان باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون از خانواده اش شد.

آخرین وضعیت جسمانی (محمد کاسبی)

کاسبی حدود دو سال است درگیر درمان عارضه شدید قلبی اش است و نوروز ۱۴۰۱ روزهای دشواری را در بیمارستان پشت سر گذاشت.

یلدا کاسبی، دختر این هنرمند درباره حال عمومی پدرش توضیح داد: خداراشکر در حال حاضر طی چند ماه اخیر وضعیت قلبی پدر به ثبات بیشتری رسیده و حالش بهتر است اما همچنان درمان، تحت نظر پزشک معالج ایشان، دکتر بابک شریف کاشانی ادامه دارد. همین جا از زحمات بی دریغ دکتر کاشانی بی نهایت سپاسگزاریم.

او گفت: خدا را شکر که با دعای دوستان، همه بزرگان و مراقبت ها و پرستاری های دلسوزانه و عاشقانه مادرم روزهای سخت بیماری پدر پشت سر گذاشته شد و ما در سال ۱۴۰۲ بار دیگر در خانواده کنار هم جمع می شویم. از مردم عزیز می خواهم همچنان دعاگو باشند. از خداوند شفای همه بیماران را در سال جدید آرزومندم.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب