آخرین خبر از وضعیت (ابوالفضل پورعرب) در بیمارستان

۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - با گذشت دو هفته از مشکل ابوالفضل پورعرب همچنان برای درمان در بیمارستان بستری است. ...
آخرین خبر از وضعیت (ابوالفضل پورعرب) در بیمارستان

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - ابوالفضل پورعرب متولد 1 تیر 1340 هنرپیشه است. ابوالفضل پورعرب با فیلم سلطان قلبها به سینما علاقه مند گشت. ابوالفضل پورعرب در دبیرستان تئاتر کار می کرد و به واسطه همین با محمود استادمحمد آشنا شد. ابوالفضل پورعرب در سال 59 اولین کار حرفه ای خود را به نام ماموریت حساس در سالن چهارسوی تئاترشهر بازی کرد. ابوالفضل پورعرب در سال 60 کارمند تلویزیون شد و تا سال 64 در صداوسیما دستیار کارگردان بود.

ابوالفضل پورعرب ۲۹ آبان در گفت وگویی از مشکل به وجود آمده سر فیلمبرداری فیلمی به کارگردانی خودش صحبت کرد و گفت که از چند روز پیش تر برای رفع عفونت در بیمارستان بستری شده است.

آخرین خبر از وضعیت (ابوالفضل پورعرب) در بیمارستان

او در آن زمان مشغول ساخت یک مستند داستانی به نام «سگ» بود که پایش به دلیل حادثه ای زخمی و درگیر عفونت شد.

حالا پس از حدود دو هفته، علی تقی پور -تهیه کننده این مستند- درباره روند درمان پورعرب به ایسنا می گوید: دو روز قبل آقای پورعرب از بیمارستان مرخص شد تا درمان در منزل دنبال شود اما متاسفانه چند ساعت بعد حالشان بد شد و دوباره با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت. فعلا شورای پزشکی در حال بررسی است تا درمان را ادامه دهند.

وی پیشتر هم گفته بود که احتمال جراحی بر روی پای پورعرب وجود دارد اما با توجه به نتیجه آزمایش ها شرایط برای جراحی این هفته میسر نیست و احتمالا هفته آینده انجام خواهد شد.

ابوالفضل پورعرب بازیگر ۶۱ ساله سینما بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند و فیلمهای ماندگاری همچون عروس، نرگس، چهره، دستهای آلوده ، غریبانه و مردی شبیه باران را در کارنامه خود دارد.

او در فیلم توقیفی "کاناپه " به کارگردانی کیانوش عیاری نیز بازی کرده است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

آخرین اخبار سرویس ناب پلاس