انتقال امباپه به رئال مادرید؟ به خودش بستگی دارد

انتقال امباپه به رئال مادرید؟ به خودش بستگی دارد

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - ورزش سه : لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید را هنوز غیرممکن نمی داند.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - در ماه می و در شرایطی که به نظر می رسید انتقال کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و جوان پاری سن ژرمن، به رئال مادرید قطعی شده، این بازیکن سه سال دیگر قراردادش را تمدید و جهان فوتبال را شوکه کرد. لوئیس کامپوس، مدیر جدید پاری سن ژرمن، مدعی شد تصمیم گیری در آینده بر دوش خود کیلیان امباپه است و باشگاه فرانسوی فعلا باید از توانایی های این ستاره تکنیکی در ترکیب خود استفاده کند.

لوییس کامپوس گفت: "احتمال انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید در آینده؟ من تنها زمانی که کیلیان 14 ساله بود با او آشنا شدم و ما رابطه بسیار خوبی با هم داریم. رابطه م فقط کاری و حرفه ای ندارم و مانند بسیاری از بازیکنان دیگر، من با کیلیان امباپه نیز دوست هستم. من خودم نیز سبک فوتبال در لالیگا را دوست دارم، اما این تصمیم دیگر بستگی به خود کیلیان امباپه دارد، نه لوئیس کامپوس.

او یک بار چند ماه قبل تصمیم خود را مبنی بر تمدید قرارداد گرفت و امباپه در حال حاضر در پاری سن ژرمن عملکرد بسیار خوبی دارد. اگز کیلیان امباپه را بهترین بازیکن جهان ندانیم، قطعا یکی از بهترین ها محسوب می شود و پاری سن ژرمن باید به خوبی از قدرت این بازیکن استفاده کند. اما در آینده نمی دانم چه سرنوشتی در انتظار امباپه خواهد بود."

257 251

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین