سلسائو آماده آتش بازی مقابل ببرهای آسیا  -  نیمار امشب بازی می کند؟
سرویس بین الملل - برزیل و کره‌جنوبی برگزارکننده ششمین بازی از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هستند.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - این هشتمین بازی برزیل و کره جنوبی محسوب می شود. در ۷ بازی قبلی، ۶ بار سلسائو برنده بوده و یک بار کره ای پیروز شده اند. نکته اینکه، برزیل و کره جنوبی تاکنون در جام جهانی مقابل هم به میدان نرفته اند.

آخرین بازی دو تیم حدود ۶ ماه پیش و در قالب رقابتی دوستانه برگزار شد که برزیلی ها آن بازی را ۵ بر یک برده بودند.

کره جنوبی پس از برتری مقابل سلسائوی اروپا و صعود به عنوان تیم دوم گروه H حالا باید با سلسائوی اصلی بازی کند که در بازی قبلی با تیم ذخیره هایش به میدان آمد و یک بر صفر به کامرون باخت، اما اکنون آماده آتش بازی است.

در ترکیب برزیل اسامی بازیکنان زیادی به عنوان مصدوم دیده می شود که ممکن است به بازی امشب نرسند. در حالی که صحبت های فراوانی در خصوص بودن یا نبودن نیمار در مسابقه امشب مطرح است، الکس ساندرو، دانیلو، الکس تلس و گابریل ژسوس هم در فهرست بلندبالای مصدومان برزیل حضور دارند.

در خصوص نیمار تصمیم قاطعی اتخاذ نشده است و همه چیز فعلا در حد حرف است. اینکه او از ابتدا به میدان برود یا اینکه روی نیمکت بنشیند تا در موقع نیاز در بازی حضور پیدا کند، بسته به نظر تیته سرمربی برزیل و کادر فنی اش دارد.

با این حال تیته تایید کرده است که ستاره تیمش دیروز در کنار سایر بازیکنان تمرین کرده و اگر همه چیز به خوبی پیش برود، او می تواند برای سلسائو به میدان برود.

بازی دو تیم امشب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه ۹۷۴ دوحه و با سوت کلمان تورپین از فرانسه آغاز خواهد شد.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین